(Фото) Актерот Џош Бролин стана татко

(Фото) Актерот Џош Бролин стана татко

пред 4 месеци

Актерот Џош Бролин и неговата сопруга Кетрин Бојд станаа родители. Тие добија девојче, а Кетрин се пофали и на социјалните мрежи. Тие го објавија и нејзиното име, Чепл Грејс.

„Нашиот мал божиќен ангел“, напишала Кетрин под објавената фотографија.

Двојката пред две години ја доби ќерката Вестлин Реин, а Бролин од бракот со Алис Адер има две деца, ќерката Еден и синот Тревор.

Share

AnimeDao dubbed anime: Watch Horimiya Episode 8

AnimeTV death note anime tv: Watch Naruto (Dub) Episode 91

Scroll to Top