(Фото) Бритни Спирс пак се соблече скроз гола, ама забрани да ѝ коментираат фановите

(Фото) Бритни Спирс пак се соблече скроз гола, ама забрани да ѝ коментираат фановите

пред 2 години

Познатата пејачка Бритни Спирс повторно се наиде во центарот на вниманието, откако објави голи фотографии на Инстаграм. Таа ги сокрила брадавиците и интимните делови со налепици.

„Нема поубаво чувство од енергијата на слободна жена“, напиша Бритни во описот на сликата.

Нејзината фотографија за кратко време собраа милиони лајкови. Сепак, многумина ја изразија својата загриженост за менталното здравје на некогаш најпопуларната пејачка во светот, пишува Индекс.

Пејачката забрани коментирање на нејзините објави поради нејзината гола фотографија.

За потсетување, таа минатиот месец беше ослободена од старателство и отсега може повторно да носи самостојни животни одлуки.

Share
Scroll to Top