(Фото) Голот беше најубавиот подарок за Ана: Ќерката на Пандев денес слави роденден

(Фото) Голот беше најубавиот подарок за Ана: Ќерката на Пандев денес слави роденден

пред 2 месеци

Ќерката на Горан Пандев, наполни 9 години. Тој сподели фотографија од нив двајца, но и една со роденденската торта.

Напиша на „Инстаграм“ дека неговата принцеза денес има роденден. Многумина коментираат дека, вчерашниот гол на Пандев бил и најубавиот подарок за Ана.

Горан Пандев е во брак со Надица и имаат три деца, синот Филипо и ќерките Ана и Софија. Тој вчера го даде најважниот гол за исторсикот пласман на Македонија на ЕП.

Share

Black Clover (https://funimationfree.com/m/bqB7) Episode 159 at website https://funimationfree.com yu yu hakusho funimation

Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1-2 Fansub (https://kissanimeonline.com/m/Ogg1/ep-1) at website https://kissanimeonline.com kissanime free

Scroll to Top