(Фото) Ирена Шајк покажа дека тренерки и чизми се топ комбинација

(Фото) Ирена Шајк покажа дека тренерки и чизми се топ комбинација

пред 2 месеци

Рускиот модел, Ирина Шајк, го привлече вниманието со новата модна комбинација – таа во Њујорк се прошета по плишани тренерки комбинирани со високи чизми на штикла. Иако повеќето жени никогаш не би искомбинирале тренерки со чизми, стилистите ја пофалија манекенката дека направила топ комбинација. Шајк изгледот го дополни со чанта со принт од зебра и маска со истиот дизајн и сребрен накит.

Share

Watch Sword Art Online: Progressive Movie - Hoshi Naki Yoru no Aria Episode Preview (https://animeflix.nl/m/LezM/ep-1) at website https://animeflix.nl animeflix one punch man

TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12 at website https://kissanimeonline.com haikyuu kissanime

Scroll to Top