(Фото) Карди Би мртва пијана објави гола фотка

(Фото) Карди Би мртва пијана објави гола фотка

пред 1 година

Американската раперка Карди Би (28) неодамна го прослави својот 28-ми роденден со развратна забава која шокираше многумина, а сега отиде чекор подалеку и на Инстаграм објави фотографија каде лежи потполно гола на креветот.

Таа брзо ја избриша фотографијата од својот профил, а потоа им се извини на фановите и напиша:

„Се за*бав. Боже зошто сум толку глупа“, прокоментира Карди Би во свој стил.

 

 

 

Share

anime websites. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime streaming My Hero Academia Season 3 (Dub)

AniWatch SK8 the Infinity (Dub)

AniWatch Tokyo Revengers Episode 21 - Uncen

Naruto (Dub) Episode 217

watch anime Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

Scroll to Top