(Фото) Ким Кардашијан ја накити новогодишната елка

(Фото) Ким Кардашијан ја накити новогодишната елка

пред 6 месеци

Светската ѕвезда Ким Кардашијан ја покажа новогодишната елка, во нејзината луксузна вила. Таа ја објави на социјалните мрежи, а многумина од нејзините фанови и порачаа дека елката изгледала многу едноставна и сиромашна.

Таа и нејзиниот сопруг Канје Вест го украсија и дворот од нивната вила вредна 60 милиони долари во Калабасас. Тие поставиле бели светла на дрвата во дворот.

Share

KissAnime kissanime demon slayer: Watch My Hero Academia 2 (Dub) Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/6J7V/ep-4)

4Anime anime stream: My Hero Academia 2 Episode 25

Scroll to Top