(Фото) „Кога мајка ќе ти направи торта“, -Марија Шерифовиќ славеше роденден

(Фото) „Кога мајка ќе ти направи торта“, -Марија Шерифовиќ славеше роденден

пред 5 месеци

Марија Шерифовиќ наполни 36 години. Пејачката не го криеше задоволството што и е роденден, а  се огласи на социјалните мрежи.

„Мои кукли, благодарам на сите за вашите љубезни желби и честитки. Денес, кога наполнив 36 години, морам да ви кажам една многу важна работа: Апсколутно не планирам да се однесувам соглано со мојата возраст. Вашта Шеки ве сака сите“, напиша Марија на Инстаграм.

Исто така, Марија објави необична торта што ја доби за роденден од нејзината мајка Верица Шерифовиќ. Тортата беше украсена со ликот на победникот на Евровизија од 2007 година, како и слики од панда. „Кога мајката ќе ја направи тортата“, напишала пејачката.

 

Share

WCOStream watch animes: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 8 (https://wcostream.cc/m/bYyG/ep-8)

AnimeDao animedao tower of god: Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 184 (https://animedao.nl/m/NVV/ep-184)

Scroll to Top