(Фото) Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

пред 2 недели

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска.

„Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана.

Пејачката во едно скорешно интервју изјави дека последните неколку години симнала 45 килограми, но дека сака да намали уште девет за да дојде до идеалната тежина. Тијана не крие дека се бори со килограмите откако остана бремена со синот Вук и дека во еден момент имала 115 килограми, па затоа сега често се лишува од омилената храна.

Share

https://animeflix.nl animeflix attack on titan. Watch Usagi Drop Specials Episode 4

https://animeheaven.pro watch anime free. Ba La La Xiao Mo Xian Zhi: Qiji Wubu (https://animeheaven.pro/m/pBro) Episode 52

https://animedao.nl animedao website reddit. Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda - Shin Zvezda Daisakusen (https://animedao.nl/m/3Bl) Episode Full

KissAnime About: https://about.me/kissanimemx

Scroll to Top