Хајди Клум итно хоспитализирана - Reporter.mk

Хајди Клум итно хоспитализирана – Reporter.mk

пред 1 година

Светскиот модел Хајди Клум пред неколку дена била итно хоспитализирана, откако на едно од снимањата таа се онесвестила.

„Беше страшно, сите се исплашивме и се загриживме. Таа стана откако шминкерите ја средина и наеднаш падна од столицата. Полека ја легнавме на кревет и за среќа брзо дојде на себе. Повикавме медицинска помош која ја однесе во болница. За среќа се работеше за дехидрација, а по инфузијата беше пуштена дома“, изјавил извор близок до манекенката.

Во јавноста се раширија шпекулации дека Клум можеби е бремена и дека чека бебе со 16 години помладиот сопруг Том Каулиц.

„Тоа се сигурно труднички мачнини. Ќе видите за неколку дена ќе објави дека чека бебе“, вели еден од нејзините блиски пријатели, кои е убеден дека Хајди е бремена.

 

Share

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime to watch AnimeDao How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

sites to watch anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

watch animes Attack on Titan

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 6

AnimeDao Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 6

Scroll to Top