LUCKY DAYS во НЕПТУН! - Reporter.mk

LUCKY DAYS во НЕПТУН! – Reporter.mk

пред 2 години

„Lucky days” до 11ТИ АПРИЛ во „Нептун” – продажна акција со најголеми попусти! Вистинска можност за купување на производи со најголеми попусти и до 60 рати на HAPPY цени.

Разгледајте ги понудите во сите продажни салони на Нептун ширум Македонија или онлајн на Neptun.mk и изберете од најголемиoт избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење и сушење, плотни, фурни, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од врвни брендови.

Нептун Македонија има и широка палета на услуги за своите клиенти како: haPPy лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, премиум достава, онлајн продажба, мобилна апликација за онлајн шопинг, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard.

Акцијата важи за купување во Нептун продажните салони ширум Македонија, но и за онлајн продажба преку веб сајтот Neptun.mk и преку мобилната апликација за онлајн шопинг NEPTUN достапна на Play Store и App Store. Не пропуштајте ја оваа идеална прилика за купување по намалени цени, посетете ги “Нептун” продавниците и уживајте во овие ДЕНОВИ НА СРЕЌНИ КУПУВАЧИ!

Share
Scroll to Top