Нема траги на насилство на телото на починатата во Охрид

пред 6 дена

Четириесет и двегодишна жена во Охрид е пронајдена почината во нејзиниот стан.

Од извршениот увид, во координација со Јавен обвинител, во присуство на медицински и полициски екипи, како и по извршената обдукција, била констатирана смрт без траги на насилство.

Share

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Black Clover

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

GoGoAnime My Hero Academia Season 2 Episode 19

anime online Tokyo Revengers

anime streaming JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Scroll to Top