„И групен секс е казниво“, новите мерки направија хаос на Твитер

„И групен секс е казниво“, новите мерки направија хаос на Твитер

пред 7 месеци

Забрана на семејни прослави, забави, слави и други собири  e новата мерка за заштита од коранвируст, заради која вчера на социјалните мрежи хуморот е на највисоко ниво. Во домовите можат да се примат најмногу четворица гости за да се избегне забавите да се префрлат од кафулињата и рестораните во домашни услови, рече министерот Филипче. По ова се живо се префрли да се шегува на Твитер. Репорер.мк избра најинтересни твитови и едно видео на К-15 со кое биле пред времето…

Posted by Наше Кавадарци on Четврток, 08 октомври 2020

Share

AnimeHeaven anime heaven site: Bleach (Dub) Episode 366

AnimeFreak kiss x sis animefreak: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 3 (https://animefreak.ws/m/m12y/ep-3)

Scroll to Top