„Не можам да верувам дека си моја“, Џастин Бибер со емотивна порака ѝ честиташе роденден на Хејли

„Не можам да верувам дека си моја“, Џастин Бибер со емотивна порака ѝ честиташе роденден на Хејли

пред 6 месеци

Популарниот канадски пејач Џастин Бибер, со емотивна порака ѝ го честиташе 24. роденден на неговата сопруга Хејли.

„Моите очи се за тебе. Моето срце е за тебе. Мојата душа е за тебе. Мојата љубов е за тебе. Јас сум дома кај што си ти. Ти си моето безбедно место. Јас сум комплетно опседнат со тоа што си. Мојот најголем сон е да остарам со тебе. Не можам да верувам дека си моја засекогаш. Среќен родеднен“, и напиша Џастин на Хејли, на „Инстаграм“.

За само половина час, неговата објава доби повеќе од милион лајкови.

 

Share

AnimeFreak my hero academia animefreak: One Piece (Dub) (https://animefreak.ws/m/GdK) Episode 693

GoGoAnime gogoanime attack on titan: Watch Naruto Episode 22 (https://gogoanime.be/m/kdrz/ep-22)

Scroll to Top