post-image

(Фото) Ослабена Тамара се сликаше во тесен џинс

пред 1 година

Поп-пејачката Тамара Тодевска прилично олабена сподели фотографија. Со тесни фармерки и блуза, комбинација во која се гледа дека прилично изгубила килограми. И енјините фанови ја пофалија дека одлично изгледа.

Тамара, секогаш го привелкува вниманието на јавноста. Неодамна тоа беше со стиховите од химната кои ги истетовира под градите, па доби поддршка и од своите пријатели, Игор Џамбазов и Пачо. За потсетување, Тодевска, на Македонија и го донесе најдобриот пласман на Евросонг.

 

 

Share

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

AnimeFreak The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

SK8 the Infinity (Dub)

anime online AnimeFreak Hunter x Hunter (2011) (Dub)

AnimeFreak Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

tải go88
Scroll to Top